Canpen Yapı

Otomatik Kepenk ve Panjur Sistemleri

Söke Can Pen Panjur ve Otomatik Kepenk Firması Olarak Manuel ve Motorlu Pencere Kapı Panjuru, Otomatik Motorlu Kepenk ve Otomatik Garaj Kapısı İhtiyaçlarınıza Kaliteli Ürünlerimiz ve Kusursuz İşçiliğimiz ile Hizmet Vermekteyiz.

Can Pen Panjur Sistemleri; Her Türlü Yapının Kapı ve Pencerelerine Kolayca Uygulanır. Dışarıda Hava Koşulları Ne Olursa Olsun Mevsimlerin Kontrolünü Sağlayan Tüm PVC Pencere ve Kapı Sistemleri ile Uyumlu, Şık Tasarımı ve Üstün Yalıtım Kalitesi ile Benzersizdir.

Panjur Sistemleri Farklı Uygulama ve Renk Seçenekleri ile Evinize Muhteşem Bir Görsel Zenginlik Katan Monoblok Panjur Sistemidir. Pvc Pencere Kapı ve Panjur Sistemlerinde, 37 mm Lamel (mini panjur) ve 55 mm Lamel Kullanımına İmkan Veren PVC Yan ve Orta Dikmeler Mevcuttur.

Can Pen Otomatik Garaj Kapısı Yaşam Alanlarınızda Azami Alan Tasarrufu Sağlayabilmeniz İçin Farklı Kiriş Yüksekliklerine Göre Üretimini ve Montajını Yapmaktadır.

Egepen Storbox Panjur ve Kepenk Sistemleri, Bina Cephesi ile Uyumlu Kompozisyonlar Oluşturmanıza Olanak Tanır. Farklı Renkte Laminasyon Uygulamaları ile Pencere ve Kapınızla Tam Uyum Sağlar. Egepen Storbox Panjur, Gürültünün Azaltılmasını Sağlar ve Odaları Yazın Aşırı Isınmaya Karşı Korur.