Canpen Yapı

Sürme Kapı Pencere Sistemleri

Can Pen Söke Egepen Pvc Volkswagen Sürme Kapı ve Pencere İhtiyaçlarınıza Özel Çözümleri, Titiz Montaj İşçiliği ve Zengin Pvc Volkswagen Sürme Kapı ve Pencere Ürün Gamıyla Modern, Estetik, Zengin Renk Seçeneği, Kaliteli ve Kullanışlı Sürme Sistemlerimiz ile Evinize Değer Katıyoruz.

Volkswagen Sürme (Paralel sürme) PVC Kapılar, Sürme Sistemlerin Kolaylıklarına Ek Olarak İspanyolet Baskısıyla ve TPE Contaları ile Yüksek Ses ve Isı İzolasyonu Sunar.

Balkon, Teras ve Bahçelere Açılan Geniş Açıklıklar İçin İdealdir. Seçilebilir Renk ve Desenler ile Kişiselleştirilebilir, Görsel Uyum Sağlanabilir.

Can Pen Volkswagen Sürme Kapı Pencere Üretimi ve Montajı Alanında Söke Merkez Olmak Üzere Aydın, Germencik, Kuşadası, Davutlar, Güzelçamlı, Didim ve Akbük Bölgelerine de Profesyonel Olarak Hizmet Vermektedir.

Sınırsız Renk Seçeneğiyle

Zorlu Hava Şartlarına Dayanıklı, Az Bakım Gerektiren Lamine Renk Alternatifleriyle Mimarinize Tam Uyum İçinde Olma İmkanı. Sınırsız Renk Seçeneğinin Yanında İç ve Dış Yüzey İçin Farklı Lamine Renk Uygulanabilmesi ile Binanın Dış Cephesi Tam Uyum İmkanı.

Detaylı Bilgi ve Renk Kartelası İçin https://www.egepen.com.tr/pvc-surme-sistemleri

Egepen Legend Sürme

Egepen Deceuninck Yeni Legend Sürme Kapı ve Pencere Sistemi ile ses ve hava yalıtımında üst düzey bir performans sunuyor. Kışın soğuk, yazın sıcak havadan üst düzey koruma sağlayan Legend Sürme Kapı ve Pencere Sistemi'nin öne çıkan en önemli özellikleri ise estetik tasarım ve kullanıcılara sunduğu kolay kullanım.

Sürme Kapı ve Pencere sistemini tercih etmek için bir çok sebebiniz var;

Yüksek performansı, güçlü izolasyonu ve çok kolay kullanımı ile mekânlara maksimum fayda sağlayan Legend Sürme Kapı ve Pencere Sistemi, 76 mm genişliğe, 5 odacıklı kanat yapısına sahiptir. Diğer sürme sistemlerine göre çok daha iyi hava sızdırmazlığına sahip olma iddiasını taşıyan Legend Sürme Kapı ve Pencere Sistemi'nde 52 mm kalınlığına kadar cam kullanılabilmektedir. Farklı renk seçenekleriyle alternatif dekorasyon imkânları sunan seri, enerji verimliliği ve konforlu yaşam arasında bir denge kurmaktadır.

HS 76 Sürme

HS76 sistemi için özel tasarlanan, düşük alüminyum eşik uygulaması, zemindeki profil yüksekliğini minimize ederek, estetik açıdan çok daha şık bir tasarım ile fonksiyonel bütünlük sağlanır.

Egepen Deceuninck, yeni uygulama ile, geçiş kapılarında, Türk Standartları Enstitüsü tarafından belirlenen standarda uygun olarak, tekerlekli sandalye ile geçişi mümkün kılacak bir tasarım sunmaktadır.

Yeni düşük eşik, görsel olarak yükseklikteki azalmadan dolayı, termal ısı analizlerinde, daha yalıtımlı sonuçlar vermektedir.

Sürme Sistemi

PVC Sürme Kapı ve Pencere Sistemi içinde yer alan birçok profil ve yardımcı malzemeler, izolasyon hedeflenerek özel olarak tasarlanmıştır ve birleşim yerlerindeki alın kapatma - alın birleştirme profillerine, TPE conta dahil edile­rek izolasyon artırılmıştır.

PVC Sürme Kapı ve Pencere Sisteminde ; sürme kasa, sürme pervaz kasa, sürme kasa sineklikli, üç ray kasa, sabit sürme kasa ve sabit sürme pervaz kasa kullanımı ile birçok çözüm bulunmaktadır. Bu sistemde üretilen pencere ve kapı detayına göre, sistem içindeki iki farklı sürme kanat profil (3 oda­cıklı) seçeneği yer alır. PVC Sürme Kapı ve Pencere Sistemi, yardımcı profiller kullanılarak Zendow ve Everest Max Sistemleri ile de kombine edilebilmektedir. Ayrıca, alüminyum alın kapatma ve alın birleştirme profi­lleri ile rüzgara karşı mukavemet de artırılarak, daha geniş boyutlarda doğrama imalatı yapma olanağı sağlanır. Sürme kasa çift kanat hareketli veya sabit sürme kasa uygulamalarında, alt-üst ve yan kısımlarında fiks bölümler oluşturulabilir.

PVC Sürme Kapı ve Pencere Sistemde yer alan tüm profiller, TS 5358 EN 12608'e uygundur.

Slimslide Sürme

- Eksenel sürme uygulamaları, mekan içinde kazandırdığı avantajlar nedeni ile son müşteri açısından oldukça talep gören sistemlerdir.

- Bu avantajlar “SLIMSLIDE” da yapılan tasarımsal farklılıklar nedeniyle daha da artırılmıştır.

- Yenilikçi “SLIMSLIDE”, mimari açıdan gelişen trendler ile birlikte, sürme pencere ve kapılarda mekan içine ışık girişinin arttırılması ve orta kısımda yer alan PVC kesitin daraltılması amacı ile geliştirilmiştir.

- Mevcut sürme doğramalarda yer alan pencere orta kesiti, “SLIMSLIDE” ile neredeyse yarı yarıya düşürülmüştür.

- Sistemde aynı zamanda doğramaların alt kısmında bulunan eşiğin geçişlerde yarattığı sorunları çözebilme adına geliştirilen “Sıfır eşik sürme kasa” uygulaması mekanlarda büyük kolaylık sağlamaktadır.

- Sistemin hem eşiksiz olması hem de kanatların orta kısmındaki yapının ince olması sebebiyle “Engelsiz geçiş, engelsiz görüş” sağlanmaktadır.

- Sıfır eşik sürme doğramada izolasyon detayları da düşünülmüş ve ona göre çözümler oluşturulmuştur.

- Oldukça fonksiyonel ve kullanışlı olması günlük yaşamda büyük avantaj sağlamaktadır.

- Kendine özgü tasarımı ve yapısıyla ayrışan sistemdeki farklı renk alternatifleri mekanlara zenginlik katmaktadır.