Canpen Alüminyum Doğrama Sistemleri
Canpen Yapı

BKS Cam Balkon Sistemleri

Aydın Söke Bks Cam Balkon Sistemleri Üretici Bayii Can Pen Olarak 2007 Yılından Bugüne Kesintisiz Olarak Sürme ve Katlanır Cam Balkon, Isıcamlı Cam Balkon, Giyotin Cam Balkon, Kış Bahçesi Alanlarında Profesyonel Hizmetler Vermekteyiz.

~ Ürünlerimiz ~

KATLANIR CAM BALKON

Sistem Kanatlarını İstenilen Yere Toplayabilme Özelliği Olan Katlanır Cam Balkon, Uygulandığı Mekanda Geniş ve Konforlu Bir Alan Oluşturur.

Detaylar
SÜRME CAM BALKON

Sürme Cam Balkon, Raylı Sistemi Sayesinde Yatay Hareket Eder ve Bu Sayede Alandan Verim Sağlayarak Mekanın Daha Kullanılabilir Olmasını Sağlar.

Detaylar
ISI CAMLI CAM BALKON

Isıcamlı Katlanır Cam Balkon Sistemleri, Fonksiyonel Bir Yapıda Üretilmiş, Özellikle Kışın Cam Balkon Keyfinizi Devam Ettirecek Özelliklerde Tasarlanmıştır.

Detaylar
GİYOTİN CAM BALKON

Temizlenebilir Silinebilir Kumandalı Giyotin Cam Balkon Sistemleri. Dikey Yöne Doğru Hareket Eden, Kumanda Aracılığıyla Açılıp Kapanabilen Sistemlerden Oluşur.

Detaylar
BKS WALKİNG MOTOR

Tüm sürgülü sistemlere uyumlu, kumandalı oturduğunuz yerden harekete geçirebildiğiniz güçlü tekerleri sayesinde engebeli zeminlerde dahi rahatlıkla çalışır.

Detaylar
BKS CAM TAVAN

Sabit Cam Tavan Veranda Uygulamalarımız ile Canpen Yapı Teras, Kış Bahçesi ve Cam Balkonlarınıza Bambaşka Bir Hava Katıyor.

Detaylar